B028 - Cobertura Com Vista Para O Mar Em Bombinhas
Το διαμέρισμα B028 - Cobertura Com Vista Para O Mar Em Bombinhas με 3 υπνοδωμάτια βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία και απέχει 8 λεπτά με τα πόδια από την Παραλία Praia do Ribeiro. Το διαμέρισμα έχει τη δυνατότητα να φιλοξενήσει εώς 8 άτομα.
Αν θέλετε να εξερευνήσετε τη γύρω περιοχή, επισκεφθείτε την παραλία Lagoinha που βρίσκεται σχεδόν 2 χλμ. απόσταση από αυτό το διαμέρισμα. Η Παραλία Mariscal απέχει 10 λεπτά με αυτοκίνητο από το κατάλυμα.
Το διαμέρισμα B028 - Cobertura Com Vista Para O Mar Em Bombinhas διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα για την άνεση των επισκεπτών.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Παραλία Canto Grande4,8 χλμ.
- Museu e Aquário Marinho de Bombinhas900 μ.
- Trapiche de Morrinhos4,3 χλμ.
- Sitio Panoramico Bombinhas700 μ.
- Pracinha do Pescador4,4 χλμ.
- Museu Comunitário Engenho do Sertão2,9 χλμ.
- ΠαραΛία Zimbros4,3 χλμ.
- Ilha de Porto Belo4,2 χλμ.
- Praca Vista das Gales1,6 χλμ.
- Δημαρχείο της Bombinhas700 μ.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Ministro Victor Konder50 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Ανελκυστήρας
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Στο δωμάτιο
- Δωμάτια με δωρεάν WiFi
- Καθιστικό
- Ταράτσα
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια γνωστά αξιοθέατα υπάρχουν κοντά στο το διαμέρισμα B028 - Cobertura Com Vista Para O Mar Em Bombinhas;
Praia do Ribeiro καθώς και House of the Man of the Sea βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα B028 - Cobertura Com Vista Para O Mar Em Bombinhas. - ❓
Πόσο απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα B028 - Cobertura Com Vista Para O Mar Em Bombinhas;
Θα χρειαστείτε 5 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα B028 - Cobertura Com Vista Para O Mar Em Bombinhas στο κέντρο της πόλης. - ❓
Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα B028 - Cobertura Com Vista Para O Mar Em Bombinhas;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα B028 - Cobertura Com Vista Para O Mar Em Bombinhas αποτελεί 184$. - ❓
Μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στο το διαμέρισμα B028 - Cobertura Com Vista Para O Mar Em Bombinhas;
Το το διαμέρισμα B028 - Cobertura Com Vista Para O Mar Em Bombinhas παρέχει ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου.